sobota, 13 maja 2017 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Sexy ambasadorka Pogoni Szczecin!

Foto, Kultura i rozrywka, Sport, Wydarzenia

Jest piękna, inteligentna i do tego lubi piłkę nożną oraz kibicuje Pogoni Szczecin! Zofia Bielczuk ma 27-lat, ukończyła szkołę aktorską, ale w Szczecinie prowadzi gabinet kosmetyczny. Piękna szczecinianka jest zapaloną kibicką Pogoni Szczecin. Swój udział na festiwalu w Cannes postanowiła więc uhonorować niezwykłym elementem. Zofia wystąpi w spektakularnej kreacji będącej uhonorowaniem klubu Pogoń Szczecin. Olśniewająca kreacja będzie w barwach Pogoni i z klubowym herbem!

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych na świecie. Co roku do Francji zjeżdżają się sławy filmu z całego świata. W tym zaszczytnym gronie już trzeci raz znajdzie się Zofia Bielczuk. Piękna szczecinianka postanowiła jednak na czerwonym dywanie reprezentować Szczecin w dumny sposób. W kreacji w barwach Pogoni Szczecin i z piłkarskim emblematem: – Szukałam fajnej kreacji. Klub zainspirował mnie jeżeli chodzi o barwy i tak spontanicznie zrodził się pomysł żeby sukienka była dedykowana Pogoni Szczecin. Pogoń w przyszłym roku będzie miała swoją 70. rocznicę i podobnie, mamy 70. rocznicę festiwalu w Cannes, wyszło jak wyszło, uznałam, że to fantastyczny pomysł. W Cannes jest ciepło więc można pokazać trochę ciała. Jest to stosowny krój, wszystko co powinno być zakryte, zakryte przecież pozostaje – mówi „Tygodnikowi Szczecina” Zofia Bielczuk. Ambasadorka Pogoni Szczecin zamierza opowiadać wszystkim zainteresowanym skąd symbol piłkarski na jej kreacji, inicjatywa jest więc dowodem dużego przywiązania dziewczyny do elementów związanych z tożsamością naszego miasta: – Władze Pogoni Szczecin zareagowały bardzo pozytywnie, nikt nie miał nic przeciwko, otrzymałam pozwolenie na użycie barw i herbu Pogoni Szczecin. To miłe, że dostałam zgodę. Tego jeszcze nie było, od 1948 roku żadna kobieta nie wymyśliła takiej kreacji, a możliwość zaprezentowania jej na czerwonym dywanie w takim miejscu jak festiwal filmowy w Cannes to moja wielka duma – dodaje Zofia.
Pierwszy mecz Pogoni Szczecin jaki zobaczyła Zofia z trybun to była potyczka Portowców z Legią Warszawa. Trzyma kciuki za naszych piłkarzy i regularnie pojawia się na stadionie przy ulicy Twardowskiego: – Wciągnęłam się, te emocje, które towarzyszą meczowym rozgrywkom to coś niesamowitego. Jak byłam małą dziewczynką to sama grałam w piłkę nożną. Wszystko mi się przypomniało i od tego momentu kibicuje piłkarzom tak często jak to jest możliwe – dodaje nasza rozmówczyni. Trzymamy kciuki za naszą piękną ambasadorkę!