piątek, 29 grudnia 2017 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Turzyn w nowej odsłonie. Podoba Wam się?

Aktualności, Biznes, Miasto

Targowisko Turzyn zmieniło swój oblicze. Jeszcze kilka miesięcy temu mieszkańców straszyły szpetne budy. Teraz jest estetycznie i nowocześnie. Inwestycja nie obyła się bez komplikacji i konfliktu z magistratem, ale kierownictwo targowiska, mimo dużego kredytu optymistycznie patrzy w przyszłość.

    Na klientów czekają teraz 73 nowoczesne pawilony i szerokie aleje wyłożone polbrukiem. To mniej niż jeszcze kilka miesięcy temu, ale w tym przypadku ilość idzie w parze z jakością. Rynek jest bardziej przestronny, a przestrzeń handlowa zajmuje ponad 3,5 tysiąca metrów kwadratowych. Najważniejszą zmianą na nowym Turzynie jest zasadzenie. Poprzednio gdy tylko padał deszcz na targowisku tworzyły się kałuże przez które klienci musieli przeskakiwać. Turzyn dołączył więc do targowisk takich jak Manhattan czy Ryneczek Pogodno, które mimo handlu typowo targowiskowego mogą pochwalić się wysoką jakością produktów i możliwością zaspokojenia potrzeb klientów.

Kolejnym etapem inwestycji będzie budowa parkingu od strony ul. Kordeckiego. Inwestycja planowana jest na drugą połowę przyszłego roku.