piątek, 12 stycznia 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Pogoń zagra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Aktualności, Sport

Szczecińscy sportowcy jak co roku włączają się w dzieło WOŚP-u. Pogoń postanowiła przekazać cały dochód ze sprzedaży swoich pamiątek na ten cel.

W tym roku Pogoń po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Oprócz przekazanych do kilku sztabów (m.in. do Szczecina, Sławna, Karlina, Międzyzdrojów, Lipian, czy norweskiego Stavanger) piłek oraz akcesoriów z autografami piłkarzy, klub postanowił wesprzeć inicjatywę następnym gestem. Zysk ze sprzedaży 14 stycznia, a więc w dniu 26. finału WOŚP, zostanie przekazany na „orkiestrę”!
Do akcji przyłączą się również piłkarze i pracownicy Pogoni, którzy zapowiedzieli zakupy w klubowych sklepach właśnie w dniu finału. „W akcji” udział biorą wszystkie nasze otwarte w niedzielę sklepy: w CHR Galaxy, CH Gryf oraz Atrium Molo. Zysk z zakupów w sklepie internetowym klubu również zostanie przekazany do WOŚP.
Czy kibic musi w jakikolwiek sposób zaznaczyć, że chce by zysk z zakupionego przez niego produktu został przekazany na WOŚP? Nie – 14 stycznia na koniec dnia podsumowany zostanie zysk ze sprzedaży, a następnie klub przekaże go na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pogoń gra z WOŚP

❤ Pogoń po raz kolejny gra z WOŚP! Do kilku sztabów przekazaliśmy akcesoria z autografami piłkarzy, klub postanowił również wesprzeć inicjatywę następnym gestem. Zysk ze sprzedaży 14 stycznia, a więc w dniu 26. finału WOŚP, zostanie przekazany na orkiestrę ❤

Opublikowany przez Pogoń Szczecin na 12 stycznia 2018