poniedziałek, 29 stycznia 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Granatowo-bordowa krew kibiców Pogoni

Aktualności, Sport, Zdrowie

Jesienna edycja akcji „Granatowo-bordowa krew” dobiegła końca. Od sierpnia do końca listopada kibice Pogoni oddawali składniki krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a w nagrodę klub sponsorował dla nich bilety na mecze Pogoni.

Dziś ogłoszone zostały finalne wyniki całek akcji i dla najhojniejszych krwiodawców  znów przygotowane są nagrody. W edycji jesień 2017 kibice Dumy Pomorza biorący udział w akcji oddali łącznie 108,18 litra krwi i jej składników (dla porównania, wiosną 2017: 103,25 l). Najhojniejsza dawczyni przelała 1,05 l, a dawca 2,4 l. Panowie w każdej odsłonie akcji stanowią spory procent uczestników „Granatowo-bordowej krwi” i nie inaczej było obecnie. 163 fanów oddało łącznie 98,58 l tego cennego daru, a 18 fanek 9,6 l.
Co ciekawe, wśród granatowo-bordowych darczyńców są i tacy, którzy w tej akcji regularnie należą do najhojniejszych! Na męskim podium jesieni 2017 znaleźli się Paweł Niewiadomski i Marcin Kuchta, którzy byli w pierwszej trójce również w poprzedniej odsłonie. Z kolei w żeńskim gronie absolutną dominatorką jest Edyta Damas, która znajdowała się na podium w pięciu ostatnich odsłonach akcji! Nie zawiodła i tym razem, zajmując pierwsze miejsce w kobiecej klasyfikacji!
Oto zwycięzcy!
Mężczyźni: Artur Grobelko, Paweł Niewiadomski, Marcin Kuchta
Kobiety: Edyta Damas, Aleksandra Billewicz, Anna Kościukiewicz
Gratulujemy! W nagrodę Pogoń zaprasza po odbiór nagród, a więc upominków od RCKiK oraz karnetu na WIOSNA 2018. Odbiór możliwy jest w siedzibie klubu przy ul. Karłowicza 28 od poniedziałku do piątku w g. 8.-15.45 (do końca lipca). Nagrody można odbierać od 5 lutego (od g. 12:00) do 28 lutego 2018 roku w siedzibie klubu.
Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja. Zachęcamy do czynnego udziału, pomocy, a co za tym idzie odbierania darmowych biletów na spotkania Pogoni Szczecin.