czwartek, 1 lutego 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Muzyczny luty w Starej Rzeźni

Aktualności, Kultura i rozrywka, Miasto, Wydarzenia

Najpierw Hard Times, potem koncert walentynkowy, a potem pop-rockowe gwiazdy młodego pokolenia czyli Young Stadium Club. Przed nami koncertowy luty w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na Łasztowni.

11 lutego koncert zespołu, który do Szczecina przywiezie bluesowo-rockowy klimat ze stolicy Małopolski.  – Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Jak nikt wcześniej mieszają gospel z flamenco, bądź bluesa z krakowską balladą – mówi Ewa Tracz ze Starej Rzeźni. Nadchodzący koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album Hard Times zatytułowany „Siedem”.

W walentynki na Łasztowni będzie romantyczni i lirycznie, ale także energetycznie: – Wysokiej klasy muzycy z Nowego Yorku zagoszczą na scenie Starej Rzeźni aby umilić Wam tegoroczne święto zakochanych. Philippe Lemm Trio stale udowadnia, że ​​jest dzisiaj jednym z najbardziej ekscytujących i elektryzujących jazzowych zespołów na muzycznej scenie – dodaje Ewa Tracz.

23 lutego – młode gwiazdy pop-rocka, które swoimi singlami podbijali już listy przebojów. Young  Stadium Club, bo o nich mowa, swój początek swojej działalności datują na maj 2013 roku, grupa w tym czasie zdążyła już zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych. Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA. Mieli okazję wystąpić m.in. na Likes Festiwalu w Gdańsku, przed Happysad i The Neighbourhood w klubie Stodoła