czwartek, 22 lutego 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Seniorzy wchodzą za darmo!

Aktualności, Miasto, Sport

Po zapoznaniu się z argumentami kibiców, którzy krytycznie wyrazili się na temat akcji związanej z biletami dla seniorów „+70”, w klubie ponownie przeanlizowano sytuację, przyznano rację głosom kibiców i postanowiono zmienić zasady tej promocji. Od meczu z Wisłą Płock seniorzy urodzeni w 1948 roku oraz starsi będą mogli oglądać mecze Pogoni Szczecin za darmo, z wybranego przez siebie sektora.

Po fali krytyki, która spadła na Pogoń za pomysł wprowadzenia tańszych biletów dla seniorów władze klubu postanowiły wprowadzić darmowe bilety dla najstarszych sympatyków.

W Pogoni staramy się być otwarci na głos kibiców. W tym przypadku argumenty fanów były słuszne. Zgadzamy się ze zdaniem, że najstarszych kibiców należy uhonorować bezpłatnymi biletami na mecze do końca sezonu 2017/18. Od meczu z Wisłą Płock klub wprowadza tę regułę. Bezpłatne zaproszenia dla seniorów obowiązywać będą na wszystkie sektory, z wyłączeniem miejsc VIP. Jednocześnie klub będzie kontynuował planowaną wcześniej akcję informacyjną w domach seniora i podobnych instytucjach, by zachęcić jak największe grono do przychodzenia na stadion – informuje Pogoń.

Kibice 70+, którzy dotąd zakupili karnety (w cenie regularnej albo w pierwszej wersji promocji) mogą uzyskać zwrot pieniędzy w kasie klubu albo otrzymać równowartość w postaci vouchera na zakupy w klubowym Fanshopie. Po zwroty – z przyczyn logistycznych – można się zgłaszać od 12 marca.

Klub tłumaczy również raz jeszcze kibicom sposób funkcjonowania promocji „Herbata za 2 zł”. Obecna umowa z operatorem gastronomicznym nie pozwala klubowi na jakiekolwiek ingerencje w regulacje cenowe, bądź wprowadzanie produktów bezpłatnych. Pełną obsługę gastronomiczną prowadzi firma zewnętrzna. W przeszłości klub kilkakrotnie pokrywał koszt zakupu herbaty np. w trakcie listopadowego spotkania z Piastem Gliwice. Z kolei podczas meczu z Wisłą Płock klub zdecydował się dopłacić do każdego zakupionego przez kibica kubka herbaty 3 zł.

foto: Pogoń Szczecin