niedziela, 25 lutego 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

OHO! KOKO!. Premiera płyty już 2 marca!

Aktualności, Kultura i rozrywka, Miasto

Alicja Kruk i Marek Szul podbili serca publiczności brawurowym występem w „Must be the Music” nadawanym w Telewizji Polsat. Konkursu wokalnego nie udało się wygrać, ale program okazał się przepustką do dalszych występów. Po kilku latach zespół dojrzał do nagrania debiutanckiego albumu. Krążek „Audio” dostępny będzie w Internecie od 2 marca. Premierowy koncert promujący wydawnictwo odbędzie się w Starej Rzeźni już w piątek. Jak zdobyć bilet wstępu na wydarzenie?


OHO!KOKO 2 marca 2018 roku wydaje debiutancki album „AUDIO”. Koncert promujący krążek odbędzie się tego samego dnia w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Zdobycia zaproszenia na zamknięty koncert jest możliwe gdy zdecydujemy się zakupić płytę lub wesprzeć organizacje trasy koncertowej zespołu na platformie wspieram.to ( https://wspieram.to/ohokoko). Bilet jest dodatkiem do zakupy płyty lub innego gadżetu. Album powstawał kilka lat i jest efektem wielkiej zmiany jaka zachodzi w muzykach, także zmiany gustów czy sympatii muzycznych. Nie mniej na płycie i na koncertach możemy spodziewać się przebojów, które słyszeliśmy na koncertach plenerowych oraz podczas występów w telewizyjnych programach rozrywkowych. Jak mówią artyści proces powstawania płyty był bardzo złożony: – Bardzo jesteśmy dumni z tej płyty – mówi Alicja. – To była kręta i wyboista droga, ja ostatnio porównywałam płytę do długiej ciąży z bolesnym rozwiązaniem, ale za to bardzo szczęśliwym, bo płyta jest i mamy nadzieje, że spodoba się naszym słuchaczom, bardzo się cieszymy, że możemy podzielić się ze światem naszą muzyką – dodaje.

OHO! KOKO! chcą w tym roku przekroczyć granice Polski ze swoją twórczością, objeżdżając z występami najdalsze zakamarki naszego globu.Płyta to dopiero początek ich drogi, na którą dalszy przebieg mają wiele pomysłów. Pragną dotrzeć ze swoją muzyką na inne kontynenty. Chcą by poza Polską zobaczyli ich na żywo mieszkańcy Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Kanady, Stanów Zjednoczonych, a nawet Kuby.- Z tym wiąże się nasza kampania crowdfundingowa na wspieram.to. Zbieramy środki na organizacje trasy koncertowej. Pierwszy próg to projekt na koncerty w Polsce, potem jest to trasa koncertowa po Europie, a następnie USA i Kanada. Naszym celem po wydaniu płyty jest właśnie koncertowanie, dzielenie się naszymi emocjami ze słuchaczami na żywo podczas koncertów. Spotkania na żywo to inny sposób kontaktu ze słuchaczami – mówi Alicja Kruk. Dodajmy, że koncert w Starej Rzeźni jest pierwszym koncertem promującym album „Audio”, zespół już teraz planuje plenerową trasę koncertową, zarówno w Szczecinie jak i w innych miastach, ale za wcześnie jeszcze na szczegółowe daty i miejsca. – Koncerty są dla nas ważne, bo niektórzy nie wierzą, że możliwe jest żebym ja grał tak na koncertach jak to brzmi na płycie, a Alicja tak śpiewa jak rzeczywiście śpiewa. Poza gitarą i głosem są także loopy i modyfikacje i podczas występów z nich nie rezygnujemy – dodaje Marek Szul.

Szersza publiczność miała okazję poznać zespół jako półfinalistów w IV edycji „Must Be The Music”, laureatów Festiwalu Młodych Talentów 2013, Emergenza 2014 oraz FAMA 2015. Występowali także na scenach festiwali w Niemczech, Chorwacji i na Ukrainie. Teraz czas na kolejne koncerty, festiwale i albumy muzyczne. Serdecznie zapraszamy do Starej Rzeźni na pierwszy koncert! 2 marca, godzina 19.00 – wstęp możliwy poprzez zakupy na portalu https://wspieram.to/ohokoko