sobota, 10 marca 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Pierwsze tego typu targi w naszym mieście. Trwają Beauty Trends 2018

Aktualności, Biznes, Kultura i rozrywka

Ciekawe spotkania, interesujące warsztaty i nowości ze świata zdrowia i urody czekają na zwiedzających w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Impreza potrwa do niedzieli!

Targi zgromadziły blisko 100 wystawców z całej Polski, którzy mając do dyspozycji 4500m2 powierzchni mogą wprowadzić uczestników w magiczny świat kosmetyków, stylizacji i wszystkiego, co związane jest ze sferą urody.

– Pierwsza edycja targów Beauty Trends powstała z myślą o wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej jako odpowiedź na brak takiej imprezy w województwie zachodniopomorskim. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale spodziewamy się również zainteresowania ze strony klientów indywidualnych. Szczecin jako największe miasto województwa zachodniopomorskiego jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem i tym samym idealnym miejscem na organizację pierwszych w województwie targów urody – informują organizatorzy.

Oprócz możliwości poznania najnowszych trendów panujących w świecie zdrowia i urody można wziąć udział w spotkaniach z specjalnymi gośćmi imprezy, wśród których jest między innymi Maja Sablewska, dr Tomasz Hamera, Adrian Świderski czy Magdalena Pieczonka.

W trakcie dwudniowych targów zostaną wyłonieni najlepsi styliści, którzy biorą udział w jednym z czterech konkursów:

  • XXIV Konkurs Fryzjerski „Srebrny Lok”
  • Mistrzostwa w Stylizacji i Liftingu Rzęs Beauty Trends Lash Cup 2018
  • I Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego
  • Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Beauty Yrends Nails Champions 2018

Targi przyciągnęły już tłumy zwiedzających i potrwają do niedzieli. Serdecznie zapraszamy!