wtorek, 13 marca 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Magda Gessler rewolucjonizuje restaurację w Szczecinie!

Aktualności, Miasto

Popularna restauratorka przyjechała do naszego miasta, by zrealizować kolejny odcinek „Kuchennych Rewolucji”. Tym razem zajmie się poprawą wizerunku i kuchni w „Rozmarynie”.

Po sukcesie „Aramii” przed kilkoma laty „Kuchenne Rewolucje” powracają do naszego miasta. Magda Gessler pojawiła się dziś w „Rozmarynie” przy alei Wyzwolenia.

– Nic nie mogę mówić na temat wizyty pani Magdy – mówi właściciel restauracji.

Sama restauratorka również nie rozmawiała z mediami, tylko od razu przeszła do realizacji swojego show. Prawdopodobnie zrealizowany w tym tygodniu odcinek będziemy mogli zobaczyć w telewizji dopiero na jesieni podczas osiemnastego sezonu „Kuchennych Rewolucji”.

„Rozmaryn – Pracownia Dobrych Smaków” na swoim facebookowym profilu informuje:

Designerska restauracja o takiej nazwie musi charakteryzować się kulinarną różnorodnością, co widać w menu nowo otwartej Pracowni Dobrych Smaków Rozmaryn. Obok specjałów rodem z Włoch (pizze, makarony) można tu znaleźć hummus z cieciorką i rukolą, stek z antrykotu argentyńskiego czy pełne odżywczych wartości sałatki. Dzięki temu goście odwiedzający restaurację mają w czym wybierać.

Jak widać taka oferta nie zdołała przebić się na lokalnym rynku i dlatego wezwano na ratunek Magdę Gessler.

Komentarzy: 8

 1. Slusznie. Bylam raz z mama na obiedzie. Po sprobowaniu dan, zmienilysmy lokal. Tak zle to nawet ja nie gotuje, serio. Ciekawa jestem efektu wizyty Pani Magdy, trzymam kciuki. Napewno odwiedzie po rewolucji 🙂

  1. Zgadzam się 🙁
   Byliśmy raz i jedzenie katastrofa 🙁
   Obsługa zupełnie zapomniała wydać jedzenie koleżance 🙁
   Po mojej sałatce to nawet cieszyła się, ze o niej zapomniano.
   Powodzenia:)