środa, 21 marca 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

20 lat CSL – lider branży spedycji, transportu i logistyki świętował. ZDJĘCIA!

Aktualności, Biznes, Miasto

Podziękowania, gratulacje, wspomnienia, ale i snucie planów na przyszłość. Wszystko to we wspaniałej atmosferze, wśród klientów, przyjaciół, wspólników, pracowników oraz osób wspierających działalność CSL Internationale Spedition na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Nasza firma w miniony piątek hucznie świętowała swoje urodziny i otworzyła kolejną dekadę działalności, a będzie to czas bardzo aktywny.

– Jestem wzruszona, jestem przejęta, te 20 lat minęło jak jedna chwila – rozpoczęła piątkowe spotkanie Prezes Firmy CSL Internationale Spedition Laura Hołowacz.  – Jestem szczęśliwą osobą, bo w ten wspaniały moment odwiedziło mnie tyle bliskich mi osób, razem pracujemy, pracowaliśmy, zrealizowaliśmy wspólnie niejedno przedsięwzięcie biznesowe, ale przede wszystkim łączy nas to, że się lubimy. Jeżeli ktoś by mnie zapytał o to czym jest sukces to powiedziałabym, że sukcesem jest to, że tutaj ze mną i z nami Państwo dzisiaj jesteście – mówiła Pani Prezes. Firma CSL Internationale Spedition zatrudnia obecnie blisko 60 osób i jest regionalnym liderem branży TSL. Obsługujemy klientów z całego świata, a kompleksowość usług powoduje, że ufają nam największe podmioty. W skład firmy wchodzi dział spedycji morskiej, dział spedycji lądowej, agencja celna i od niedawna… centrum kultury. Pracownicy wszystkich działów, a także klienci byli obecni w piątek w Starej Rzeźni. Prezes Laura Hołowacz dziękowała każdemu z osobna, ale nie brakowało także miłych słów skierowanych do wszystkich gości podczas przemówienia: – Mając taki wspaniały zespół dla którego ważny jest nasz system wartości, budujemy współpracę z klientami, to wyróżnia nas niesamowicie. Wyniki to nie tylko pieniądze, ale i nasze cele i działania byśmy wszyscy mieli możliwość rozwoju. Dziękuje moim pracownikom, bez których nie byłoby tego sukcesu – mówiła Pani Prezes.

W jubileuszu firmy CSL uczestniczyli udziałowcy naszej firmy. Nie zabrakło także najważniejszych osób w mieście i w regionie. Był z nami Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz: – CSL to jest firma, która od zawsze kojarzy mi się nie tylko z biznesem i działalnością stricte przemysłową, z logistyką, ale i ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu i dawaniem społeczności czegoś więcej od siebie. Stara Rzeźnia, siedziba firmy jest tego najlepszym przykładem. Pamiętam początki kiedy tutaj wiało grozą, kiedy zastanawiałem się co to za pomysł egzotyczny żeby w tak odległym, nieciekawym technicznie obiekcie zafundować sobie biuro. Przekonała mnie Pani Laura, kiedy zabrała mnie tutaj na strych i pokazała Wały Chrobrego to zacząłem rozumieć – mówił Marszałek. Gościem był również Prezydent Szczecina Piotr Krzystek: – Zawsze bardzo chętnie przychodzę do Starej Rzeźni czyli budynku, który dał impuls do rewitalizacji Łasztowni i, który stał się symbolem naszego miasta. CSL ma 20 lat, to pół maraton biegu, który na poszczególnych etapach wiązał się z sukcesami, CSL to marka Szczecina, miasta, które stawia na transport, logistykę. Dzisiaj sala jest pełna biznesmenów, ale i po prostu mieszkańców, którzy wspierają rozmaite inicjatywy i wydarzenia w naszym mieście. Dziękuje, to jest ogromny wkład – mówił Prezydent.

Po części oficjalnej goście udali się na kolację i był także luźniejszy czas na zabawę. Wieczór umilili nam nasi przyjaciele – Alicja Kruk z zespołu Oho!Koko!, która zaprosiła do współpracy zespół Roma oraz Macieja Kazubę. Wszystkich tych artystów słuchacze Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia doskonale znają.