piątek, 13 kwietnia 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Z nożem na dziennikarzy. Dramatyczne momenty przed prokuraturą

Aktualności, Miasto

Wstrząsające doniesienia sprzed szczecińskiej prokuratury. Kilka godzin temu na grupę dziennikarzy oczekujących na wiadomość o przyszłości Stanisława Gawłowskiego rzucił się mężczyzna z nożem. Był agresywny i gotowy rzeczywiście zrobić komuś krzywdę. Relacja będącej na miejscu pracownicy biura mrozi krew w żyłach!

– Mężczyzna ten kłócił się z kimś na przystanku, było to dość głośne i słyszeliśmy to. Nagle przeszedł na drugą stronę i widzieliśmy, że ma w ręku nóż. Słychać było krzyk, podszedł do jednej z reporterek, potem przepychał się z operatorem. Kiedy rozległ się krzyk szybko pojawiła się policja, oddano strzały, a mężczyzna został powalony i obezwładniony. To było coś strasznego – mówi nam osoba uczestnicząca w zdarzeniu.  Dziennikarze przed Prokuraturą byli od rana, mowa o korespondentach najważniejszych mediów, którzy relacjonowali zatrzymanie Stanisława Gawłowskiego i oczekiwali na wiadomości o przyszłości prominentnego polityka PO.

Czy atak skierowany był konkretnie w dziennikarzy? – Bardziej prawdopodobne, że wściekł się, bo zobaczył tłum – mówi inny świadek.  – Ważne, że w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwają intensywne czynności związane z ustaleniem wszystkich okoliczności zdarzenia – mówi Alicja Śledziona, rzecznik zachodniopomorskiej policji w rozmowie z Onetem. Wiadomo już, że 30-latek w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu, policja notowała go wcześniej za inne przestępstwa.