sobota, 14 kwietnia 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Jakie są potrzeby Osiedla Majowe?

Aktualności, Miasto

Rada osiedla Majowe wraz z Administracją Spółdzielni Mieszkaniowej „Dąb” już po raz drugi zwróciła się do mieszkańców osiedla o wyrażenie opinii na temat najważniejszych ich zdaniem inwestycji, które poprawią jakość życia. Do wszystkich skrzynek pocztowych na terenie osiedla trafiają właśnie koperty, w których znajduje się ulotka z podsumowaniem dwóch lat kadencji rady wraz z prostą ankietą.

– Gdy prawie dwa lata temu podobna ankieta trafiła do ludzi wszyscy byli zaskoczeni – mówi Marcin Biskupski z rady osiedla.  – Właśnie w taki sposób mieszkańcy wybrali lokalizację wybiegu dla psów, który lada moment będziemy otwierać. Podobnie jest i tym razem. Nasza ankieta to kolejny etap tworzenia MAPY POTRZEB OSIEDLA, tym razem pytamy o potrzeby inwestycyjne. Komunikacja i konsultacje z mieszkańcami są niezwykle ważne. Chciałbym, aby coraz więcej osób angażowało się w nasze wspólne sprawy. Głosy można oddawać na dwa sposoby, elektronicznie na profilu rady osiedla (jest to wersja uproszczona ankiety) oraz tradycyjnie, należy ją wypełnić, oderwać z ulotki i wrzucić do jednej z trzech „urn” zlokalizowanych na terenie osiedla:

1.w kasie administracji Majowe Spółdzielni Mieszkaniowej „Dąb”,
2. w stróżówce szkoły podstawowej przy ul. Zofii Nałkowskiej 33 (przy wejściu)
3. w kościele przy wejściu po prawej stronie

Cel jaki nam przyświeca to wpisania się w oczekiwania mieszkańców. To oni są największymi ekspertami w zakresie osiedla, znają każdą dziurę w chodniku, każdy parking, skwer czy plac. Dlatego prosimy ich o wyznaczenie nam kierunku naszych działań. Na końcu będziemy mogli wspólnie powiedzieć „dobra robota” – dodaje.