środa, 25 kwietnia 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

„Zamknij Du*ę” do radnego z „prezydenckiego” profilu. Ktoś się podszywa

Bez kategorii

„Zamknij Dupę” – tak miał odpisać administrator prezydenckiego profilu radnemu Wojciechowi Dorżynkiewiczowi na posta o tym, że usunięcie głazu z cytatem prof. Władysława Bartoszewskiego było podłością. Urząd Miasta tłumaczy, że ktoś podszywa się pod profil Prezydent Szczecina i pisze na rozmaitych profilach obraźliwe i kontrowersyjne komentarze.

Nie trudno się domyśleć, że wiadomość ta szybko obiegła internet i po niegdysiejszej wpadce z przekleństwem w żarcie wiele osób zastanawiało się czy administratorów prezydenckiego profilu znowu nie poniosła fantazja lub czy ktoś się po prostu nie wylogował. Urząd Miasta dementuje, a prawdziwy profil prezydencki wczoraj wieczorem wydał oświadczenie:  – Chciałbym przestrzec przed fałszywymi kontami, które podszywają się pod konto Prezydent Szczecina, wypisując jednocześnie wulgarne komentarze. Sprawa zostanie jutro zgłoszona do odpowiednich służb. Dobrej nocy. Radny Wojciech Dorżynkiewicz w rozmowie z nami przyznał, że zdaje sobie sprawę, że to nieprawdziwe konto, ale jednocześnie zaznaczył, że prawdziwy prezydent nie odezwał się do niego w tej sprawie, a byłoby to w dobrym tonie

Dodajmy, że wczoraj wieczorem na portalu Szczecin Non Stop pojawiła się informacja o dofinansowaniu przez marszałka województwa procedury in-vitro. Ktoś podszywający się pod profil napisał w komentarzu „Na taką Sodomę nigdy nie pozwolę”

Komentarzy: 1

  1. Polityka ma różne oblicza. Mam tylko wielką nadzieje, e to nie jest jeden z elementów brudnej kampanii przed wyborami samorządowymi. Chcę wierzyć, że to jest tylko głupi żart jakiegoś mieszkańca, który może być sfrustrowany niektórymi poczynaniami Prezydenta.