poniedziałek, 30 kwietnia 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Piknik ponad podziałami

Aktualności, Miasto, Wydarzenia

Szczecińskie struktury Prawa i Sprawiedliwości zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta na wspólne świętowanie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-ego Maja.

Miejskie uroczystości rozpoczną się o godzinie 12:00 pod pomnikiem Czynu Polaków. Zaraz po nim w kierunku miejsca pikniku wyruszy kawalkada ponad pięćdziesięciu samochodów, które przystrojone będą w narodowe barwy. 

 Jest to wydarzenie, które co rocznie jako Prawo i Sprawiedliwość w podobny sposób organizujemy. Chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców miasta, ponieważ jest to wydarzenie wolne od barw partyjnych – mówi Marek Duklanowski, przewodniczący klubu radnych PiS. 

Bez wątpienia najbardziej widowiskową częścią rocznicowych wydarzeń będzie przejazd kilkudziesięciu samochodów, które wyruszą z ulicy Felczaka w kierunku szkół salezjańskich położonych przy ulicy Ku Słońcu.

– Samochody będą przystrojone barwami narodowymi. Tego dnia nie obowiązują sztandary partyjne. Jak co roku na końcu odbędzie się piknik patriotyczny – mówi radny Rafał Niburski.

Na miejscu przy dźwiękach pieśni i piosenek patriotycznych będzie można porozmawiać z parlamentarzystami i radnymi Prawa i Sprawiedliwości oraz zjeść potrawy z grilla.

– Chcemy pokazać, że warto się połączyć i warto być z Biało-czerwoną. Warto spotykać się z nami i porozmawiać – przekonuje przewodniczący Duklanowski.