piątek, 11 maja 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

„Przystań” i się zakochaj!

Aktualności, Biznes

Przyjemna atmosfera, cudowna kawa i przepyszne ciasta – to wszystko można znaleźć w nowej kawiarni, która powstała w popularnym i znanym miejscu. Po „Stojakach” przyszedł czas na „Przystań na kawę”!

Myślisz, że 21 metrów kwadratowych to zbyt mało, by otworzyć kawiarnię? Jesteś w błędzie! Na Rayskiego w swoje gościnne progi zaprasza kawiarnia, która na takim metrażu proponuje na prawdę całe bogactwo wyśmienitej kawy i cudownych wypieków.

– Jesteśmy kawową przystanią. W naszej ofercie jest wiele gatunków tego wyjątkowego napoju. Chcemy współpracować z wieloma palarniami, a w tym momencie polecamy „Czarny Deszcz” – mówi pani Joanna, właścicielka kawiarni.

Sama nazwa nawiązuje do portowego charakteru naszego miasta, ale również do  kawiarni, w której możemy „zacumować” na chwilę i oddać się kawowemu zapomnieniu. „Przystań” otworzyła swoje podboje w tym tygodniu i z miejsca zainteresowała sobą dużą grupę klientów.

– Nie mieliśmy oficjalnego otwarcia. Wystartowaliśmy „po cichu”, by przetestować wszystkie rozwiązania i sprawdzić reakcje naszych gości. Cały czas dopracowujemy naszą ofertę i myślimy nad dalszym rozwojem naszej kawiarni – deklarują właściciele.

Joanna Sawicka – „bosman” Przystani przez lata zbierała doświadczenie w lokalnej gastronomii i zdobyta tam wiedza i doświadczenie pozwala jej unikać popularnych wśród młodych restauratorów błędów.

– Razem z mężem od dawna chcieliśmy otworzyć kawiarnię. Gdy dowiedzieliśmy się o opuszczeniu tego miejsca przez poprzednich właścicieli, to właściwie z miejsca podjęliśmy decyzje o przejęciu tego lokalu. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz na sprawdzonych dostawców. Dzięki mamy pewność, że nasza oferta spełni wszystkie oczekiwania – zapewnia właścicielka.

„Przystań” została rozświetlona, przemalowano witrynę na bardziej morski kolor. Planowane jest uzupełnienie wystroju o szczecińskie i żeglarskie akcenty. W ofercie obok kawy znajdują się kanapki i ciasta. Natomiast w niedalekiej przyszłości należy spodziewać się wzbogacenia menu o ciepłe posiłki i śniadania. Swoje miejsce znajdą tu również diabetycy i wegetarianie.

Uff, co to było!Ci, którzy mieli wczoraj okazję znaleźć się w okolicach Rayskiego lub obserwują nas na Instagramie…

Opublikowany przez Przystań 9 maja 2018