środa, 13 czerwca 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Galeria Szpargałek dzisiaj znowu czynna od 10.00. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Aktualności, Miasto

W Galerii Szpargałek przy ulicy Arkońskiej ponownie są setki „nowych” przedmiotów. Zdecydowana większość z nich znajdzie właścicieli już jutro, kiedy to otwarte zostaną drzwi tego tajemniczego miejsca. Początek o 10.00

Galeria Szpargałek ponownie zaprasza w swoje progi. Już jutro o godzinie 10 będzie można zabrać ze sobą dziesiątki, a nawet setki „nowych” przedmiotów. Jednocześnie jest to okazja do wsparcia organizacji pożytku publicznego. W jaki sposób? Na miejscu nie ma obrotu gotówką. Wybrane przedmioty zabieramy po wpłaceniu na konta organizacji określonej kwoty i okazaniu dowodu wpłaty. Przedmioty wycenione są maksymalnie na 25 punktów, gdzie punkt to równowartość złotówki.

Tym razem na półkach i w magazynie w Ekoporcie przy ulicy Harcerzy znajdziemy niemal nowe wózki dziecięce, przepiękne obrazy, porcelanę, fotele, albumy i mnóstwo innych atrakcyjnych przedmiotów. Przed dwoma tygodniami mieszkańcy oddali na cele charytatywne ponad 3700 złotych, a łącznie ponad 25000 złotych!

Galeria Szpargałek otwarta będzie jeszcze przez dwie środy – 13 czerwca oraz 27 czerwca. Później czeka ją miesięczna – wakacyjna przerwa i powróci ponownie, z tysiącami nowych „perełek”.