niedziela, 24 czerwca 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Strefa Kibica zaprasza na mecz Polska – Kolumbia

Aktualności, Miasto, Sport, Wydarzenia

W niedzielę nasza reprezentacja zmierzy się z Kolumbią. Strefa Kibica jest już gotowa na emocje „meczu ostatniej szansy”

Mundial w Rosji rozkręcił się na dobre. Mamy już za sobą pierwszy mecz Polaków z Senegalczykami, który niestety, nie zakończył się tak byśmy tego chcieli. Nasza reprezentacja musi zapomnieć o falstarcie i ze świeżą głową przystąpić do meczu z Kolumbią. Zapraszamy do wspólnego oglądania tego spotkania w strefie kibica przy Netto Arenie.

Liczymy ponownie na wysoką frekwencję i atmosferę piłkarskiego święta, wtorkowy mecz w naszej strefie obejrzały setki osób. Pod piłkarskim namiotem, przed wielkim telebimem zasiadło około 1000 kibiców, kolejni oglądali mecz ze strefy gastronomicznej i strefy zabaw. Łącznie było nas około 1500 osób.

W niedzielę strefa kibica zostanie otwarta o godz. 13. Transmisje meczów rozpoczniemy o godz. 14 meczem Anglii z Panamą, o godz. 17 zagrają nasi grupowi rywale – Japonia z Senegalem, a o 20 Polacy zmierzą się z Kolumbią. Tego dnia można spodziewać się w strefie wielu około piłkarskich atrakcji. Wspólne kibicowanie Polakom zaczniemy już tak naprawdę o godz. 18.

– Przed meczem wystąpią cheerleaderki King Wilków Morskich.

– Razem z nami kibicować będą zawodnicy Świtu Skolwin oraz Husarii Szczecin.

– Przychodzący do strefy będą mieli okazję poznać tajniki freestyle football, kapkowania i żonglowana piłką.

– Wybierzemy najlepiej przebranego fana naszej reprezentacji.

-W strefie będą przechadzać się bohaterowie różnych bajek i filmów.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Wejście do strefy kibica jest darmowe. Samochody można zostawić na darmowym parkingu obok Netto Areny. Można też skorzystać z komunikacji miejskiej i przyjechać do nas tramwajem (linie: 1, 9) lub autobusem (linia 75).

Organizatorem strefy kibica jest Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Netto Arena.