środa, 18 lipca 2018 r.

kontakt z redakcją

+48 661 816 567 / kontakt@szczecinnonstop.pl

Festiwal Kolorów wkrótce na Łasztowni! Zapiszcie datę!

Aktualności, Kultura i rozrywka, Miasto

Kiedy zaczynaliśmy Łasztownię odwiedzali nieliczni. A teraz? Teraz to prawdziwe serce naszego miasta! Czwarty raz w sierpniu odbędą się Dni Ulicy Zbożowej. Już teraz zapraszamy byście wpisali sobie ten weekend koniecznie do kalendarza. Będzie się działo. Wykłady, warsztaty, spacery po Łasztowni, koncerty, atrakcje dla dzieci oraz… szalony Festiwal Kolorów. Poznajcie pierwsze szczegóły!

Trwa dopinanie programu, który zaprezentujemy już niebawem – możemy obiecać moc atrakcji dla całych rodzin. Podstawą będą warsztaty dla dzieci i wydarzenia, w których udział będą mogli wziąć zbiorowo wszyscy mieszkańcy miasta. Od początku idą naszego święta plenerowego było integrowanie mieszkańców, pokazywanie Łasztowni i umożliwianie rodzinom aktywnego spędzania czasu razem. Program artystyczny i warsztatowy będzie więc bogaty w inicjatywy jakich na Łasztowni jeszcze nie było. Na pewno zaprosimy Państwa na spacer z Przemkiem Głową.

Kolejną atrakcją, którą koniecznie warto zapisać w kalendarzu jest FESTIWAL KOLORÓW. Podczas ostatnich Dni Ulicy Zbożowej cieszył się wielkim zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Tłum młodych ludzi godzinami bawił się w rytm muzyki, sypiąc na siebie kolorowe proszki HOLI.

FESTIWAL KOLORÓW to:
* niezliczona ilość kolorów!
* oryginalne proszki Holi najwyższej jakości! (schodzą z ubrań :))
* najlepsi DJ’e!
* popularni artyści, których sami wybierzecie!
* smaczne jedzenie z najlepszych foodtrucków!
* pozytywna atmosfera i radość życia!

– Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób – zapowiadają organizatorzy.

Kolejne atrakcje zdradzimy już niebawem – śledźcie portal Moja Łasztownia i naszego Facebooka.